Pro Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Intrebari frecvente: M-am inregistrat cu putin timp in urma dar nu ma mai pot conecta si Cum pot edita sau sterge un mesaj

In jos

Intrebari frecvente: M-am inregistrat cu putin timp in urma dar nu ma mai pot conecta si Cum pot edita sau sterge un mesaj Empty Intrebari frecvente: M-am inregistrat cu putin timp in urma dar nu ma mai pot conecta si Cum pot edita sau sterge un mesaj

Mesaj Scris de Legolas Mier Mai 08, 2013 2:40 am

Aceste mesaje sunt preluate din Faq si pot fi regasite oricand (pe langa multe altele) dand un singur click pe link-ul din meniul de navigare !

M-am inregistrat cu ceva timp in urma dar nu ma mai pot conecta?!

Cele mai probabile motive sunt: ati folosit un nume de utilizator inexistent sau o parola gresita (verificati-va email-ul pe care l-ati primit cand v-ati inregistrat) sau administratorul a sters contul dvs. dintr-un motiv sau altul. Daca motivul este al doilea, atunci poate din cauza ca nu ati postat deloc? Se obisnuieste ca forumurile sa excluda stearga periodic conturile utilizatorilor care nu au scris nimic cu scopul de a reduce marimea bazei de date. Incercati sa va inregistrati din nou si sa va implicati in discutie.

Cum pot edita sau sterge un mesaj?

In afara cazului in care sunteti administratorul forumului sau moderatorul, puteti edita sau sterge doar mesajele dvs.. Puteti modifica un mesaj (cateodata doar pentru o scurta perioada dupa postare) cu un click pe Editeaza pentru mesajul respectiv. Daca cineva a raspuns deja la mesajul dvs., veti observa o mica sectiune de text sub mesaj cand reveniti la subiect. Aceasta arata de cate ori l-ati editat. Aceasta nu va aparea daca nu v-a raspuns nimeni. De asemenea, nu va aparea nici daca un moderator sau un administrator editeaza mesajul (acestia ar trebui sa lase un mesaj in care sa spuna ce au modificat si de ce). Observati ca utilizatorii nu pot sterge un mesaj odata ce cineva a raspuns la el.
Legolas
Legolas
Administrator


Mesaje : 869
Pro points : 100002482
Likes : 35
Avertisment : Fara avertisment
Sex : masculin

https://pro-zone.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum