Pro Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Categorie cu redirecte

2 participanți

In jos

Categorie cu redirecte Empty Categorie cu redirecte

Mesaj Scris de Legolas Vin Iun 07, 2013 8:51 am


  • Autor: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
  • Descriere: Acest cod este destul de util pentru utilizatorii care doresc sa faca o categorie cu redirecte. In ce consta asta ? Acest script consta in crearea unei noi categorii, in care puteti adauga cate forumuri doriti dumneavoastra, iar in loc de Mesaje si Subiecte va vor aparea "Redirecte: NUMAR". Din pacate pe Forumgratuit nu este posibil(din cate stiu eu) sa faci o asemenea categorie, sau daca este trebuiesc folosite cookies si este destul de greu. Daca aveti dificultati in a modifica codul sau in a crea noi forumuri, in a modifica numele unora puteti deschide un subiecte in categoria corespunzatoare. Daca asta era posibil pe versiunile pe care puteti modifica template-urile, am facut posibil si pe phpBB3 cu ajutorul jQuerry. Va rog sa pastrati copyright-ul, nu apare pe forumul dumneavoastra.
  • Previzualizare:
    Spoiler:

  • Cod script:

  • Amplasare: PA » Module » Gestionarea codurilor JavaScript » Creati un nou cod JavaScript: Amplasare: Index-ul forumului[/code]
  • Alte informatii: Daca nu stiti sa modificati ceva in acest cod deschideti topic in sectiunea corespunzatoare. Trebuie sa postati pentru a vedea codul
Legolas
Legolas
Administrator


Mesaje : 869
Pro points : 100002482
Likes : 35
Avertisment : Fara avertisment
Sex : masculin

https://pro-zone.forumgratuit.ro

Sus In jos

Categorie cu redirecte Empty Re: Categorie cu redirecte

Mesaj Scris de Wanse Joi Iul 11, 2013 11:40 am

Frumos, felicitări!
Wanse
Wanse
Membru Nou
Membru Nou

Mesaje : 1
Pro points : 1
Likes : 0
Avertisment : Fara avertisment
Sex : masculin

http://www.realsupport.lforum.biz

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum